Hakkımızda

Faaliyet alanlarımızda, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarına yön verebilecek, nitelikli, güçlü, güvenilir, kalite hedefleri doğrultusunda çalışan, teknoloji ve yenilikleri eş zamanlı olarak takip edebilen, sürekli kendini yenileyen bir global marka olma yolunda ilerlemektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer almayı hedef edinen OBJEKT, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

OBJEKT standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma yolunda, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Vizyon

Yurtiçi ve yurtdışında sektörle ilgili gelişmeleri takip eden, bunları yaptığı işlere taşıyan, sektöründe lider, uluslararası standartlarda bir firma olmak.

Misyon

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara, güvenilir ekonomik ve kullanışlı yapıları hızlı sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

OBJEKT çalışanları olarak ortak değerlerimiz çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul ederek, müşteriyi en önemli varlık olarak görmekteyiz. Kurumumuz çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Objekt , eğitimi kurum politikası olarak ele alıp, önce çalışanlarını eğiterek daha yüksek vasıflı çalışma ortamı yaratarak, yenilikleri takip eden ve bunları yaptığı işlere taşıyan çalışma grubu ile müşterilerine hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Güvenilirlik ve disiplin kavramını müşteri beklentilerinin ana ilkesi saymaktayız ve bunu sürekli kılmayı en önemli değer olarak görmekteyiz. OBJEKT’ in taşıdığı sosyal sorumluluk ilkelerinin başında çevreyi gelecek nesillere koruyarak aktarmak bulunmaktadır. Ayrıca insan gelişiminin en önemli evresi olan eğitim ve bilimselliğe katkı sağlamayı da amaç edinmiştir.