Başkandan Mesaj

OBJEKT olarak 2004 yılından beri temel olarak belirlediğimiz prensiplerden taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de her yıl büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Kısa zaman içinde hayata geçirdiği bilişim, inşaat ve müzayede projelerindeki özen ve titizliğin getirdiği kalite ile varlığını sürdürdüğü sektörlerde adım adım ilerleyen bir marka olmayı başardı.

Sektörel çeşitlilik bağlamında; yenilenebilir enerji üretimi, petrol, gıda, bilişim, gayrimenkul geliştirme konularında faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kamu ve özel ihaleler, özelleştirmeler, ortaklıklar, doğal gaz, enerji ve taahhüt projeleri konusunda önemli bir bilgi birikimi ve iş deneyimine sahip olduğumuzu da belirtmekte fayda görüyorum.

Faaliyetlerimizdeki en büyük gücü uzman kadromuz, mesleki tecrübemiz ve finansal kabiliyetimizden almaktayız. Küresel ortamda rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımıza olan inancım tamdır. Şundan eminim ki, Türkiye insanının girişimci ruhuyla, her türlü zorluğu aşarak bütün projeleri başarıyla tamamlayabilecek nitelikteyiz.

Kuruluşumuz itibariyle, sürekli iyileştirme yoluyla daha da güçlenerek, inovasyona ve uzun vadeli yatırımlara öncelik tanıyarak, rekabet gücümüzü artırmaya devam ediyoruz. Küresel ortamda, inşaat bilişim ve enerji projelerimizle ülkemize, çalışanlarımıza değer yaratmaya devam edeceğiz.

Özveriyle çalışan tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize başarımıza verdikleri destek ve bize olan güvenleri için teşekkür ediyorum.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

NECDET ÇAKIR